درباره ما

  • چشمه تیمی از جوانان خلاق و متعهد در حوزه فناوری اطلاعات است که تلاش می‌کند خدمات خود را به منظور ارتقاء سطح کیفی زندگی افراد جامعه ارائه نماید.

 

  • آموزش در چشمه:
    فراهم نبودن امکان یادگیری مدون و به‌روز یکی از مشکلات حال حاضر بازار IT در ایران است. آموزش صحیح و اصولی به سختی و با هزینه بالا در اختیار نیرو‌های جوان و آماده به کار می‌باشد و در مقابل، شرکت‌هایی که نیاز به نیروی کاری دارند، با مشکلات فراوان در یافتن نیروی کار مواجه هستند. ما در چشمه تلاش می‌کنیم با تولید مقالات علمی، فیلم‌های آموزشی کوتاه و نیمه بلند رایگان، برگزاری دوره‌های آموزشی آنلاین و حضوری با هزینه و شرایط پرداخت مناسب کمکی هرچند کوچک در پرورش استعداد‌های جوان و معرفی ایشان به بازار کار داشته باشیم.

 

bigstock-knowledge-empowers-you-acronym-41985625

 

 

  • مشاوره:
    تیم چشمه با توجه به تجربه‌های مختلفی که در حوزه ارائه خدمات و اجرای پروژه‌های بزرگ و سازمانی دارد، آماده است دانش خود را در حوزه‌های مختلف فناوری اطلاعات در اختیار تیم‌های توسعه قرار دهد. تیم‌های جوانی که به فکر راه‌اندازی startup خود هستید و نمی‌دانید از کجا باید شروع کنید، در صورت تمایل می‌توانید از خدمات مشاوره ما به صورت رایگان بهره‌منده شوید.

 

small-business-growth-e1407761689831

 

  • تولید محصولات:
    ما در چشمه تیمی از متخصصان آماده به کار داریم که درصورتی‌که تمایل داشته باشید می‌توانید ایده‌های خود را با بالاترین کیفیت به نرم افزار‌های قابل اجرا تبدیل کنید و از این راه کسب و کار خود را گسترش داده و کیفیت خدمات و کار‌های خود را به طور قابل ملاحظه‌ای افزایش دهید.

 

Modern responsive website design concept with multiple device.